Kindergarten : animals dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Przedszkole : Zwierzęta - Gra Edukacyjna dla Dzieci

Przedszkole: Zwierzęta to edukacyjna gra dla dzieci poniżej trzeciego roku życia, zaprojektowana w celu przygotowania ich do przedszkola. Opracowana przez YovoGames, ta gra jest dostępna na urządzeniach Android. Gra skupia się na opiece nad zwierzętami, gdzie gracz musi je karmić, bawić się nimi, ubierać i kłaść spać. Gra została zaprojektowana w celu promowania wyobraźni i talentów twórczych u dzieci. Interfejs jest prosty i łatwy do nawigacji, nie wymaga umiejętności czytania.

Gra oferuje dzieciom ekscytujący świat przygód, w którym mogą nauczyć się procesów zachodzących w przedszkolu. Nawet małe dzieci poradzą sobie z warunkami gry, a podczas całej gry udzielane są wskazówki, aby zapewnić, że nie pojawią się żadne problemy. Gra oferuje wiele różnych akcji, od rysowania po zabawę z robotami, samolotami, maszynami i skakanie przez skakankę. Gra jest bardzo angażująca i promuje naukę poprzez zabawę.

Podsumowując, Przedszkole: Zwierzęta to świetna gra, która pozwala rodzicom wprowadzić swoje dzieci w świat przedszkola. Umożliwia dzieciom nauczenie się, jak opiekować się młodszymi dziećmi i czego się spodziewać w przedszkolu. Gra oferuje jasną grafikę i sympatyczne postacie, co sprawia, że jest atrakcyjna zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Program jest dostępny w innych językach

Kindergarten : animals dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.2.9

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Kindergarten : animals

Czy próbowałeś Kindergarten : animals? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.